طراحی و مدلسازی

تأسیسات و تهویه مطبوع

درباره ما

به احتمال زیاد برای شما اهمیت چندانی ندارد که ما که هستیم. اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید داستان شکل‌گیریِ "ایده" چه بوده.

چند سال پیش، زندگی حرفه ای ما مثل هزاران طراح و مهندس دیگر در جریان بود و ما همگام با دیگر مهندسان و طراحان مشغول پیش بردِ پروژه های ساختمانی و صنعتی بودیم؛ داستان از جایی شروع شد که ما با مشکلاتی که از نگاه همه عادی هستند کنار نیامدیم.

تصمیم گرفتیم خلاف این جریان شنا کنیم و راه‌حلی اساسی برای این مشکلات پیدا کنیم، تا هم کیفیت کار خودمان را بالا ببریم و هم به دیگر طراحان کمک کنیم تا مشکلات طرح های خود را قبل از اجرا برطرف کنند.

و این شد که ما نگاهمان را به طراحی و اطلاعات ساختمان تغییر دادیم و سعی کردیم طراحی تأسیسات و تهویه مطبوع را با استفاده از روش های پیشرفته تر و با بهره گیری از ابزارهای مدرن تر انجام دهیم و به جزئیات اطلاعات ساختمان چه در بُعد تأسیسات و تهویه و چه در بُعد های دیگر انسجام ببخشیم.

تلاشمان را بر این نهادیم که "سیال" باشیم تا بتوانیم در کنار دیگر طراحان و عوامل اجرایی صنعت ساختمان در بهبود کیفیت طراحی و اجرا گامی بر داریم و حتی اگر طراحان دیگر به روش ما به طراحی نگاه نمی کنند، بتوانیم آن ها را از فواید استفاده از روش و نگرش خودمان بهره مند کنیم تا ساختمان های بهتری ساخته شود، بی آنکه پای شعار و ادعا در میان باشد.

و "ایده" نه در قالب یک اسم و نه در قالب یک شرکت بلکه در قالب یک ایده در جریان زندگی حرفه ای ما متولد شد.