طراحی و مدلسازی

تأسیسات و تهویه مطبوع

خدمات ما

به بیان ساده، تیم ایده بازوی طراحی شما در بخش تهویه و تأسیسات مکانیکی و الکتریکی پروژه های ساختمانی و صنعتی است.

تیم ایده می تواند در پروژه هایی از قبیل ساختمان های بلند مرتبه، مراکز تجاری، مجموعه های تفریحی و اقامتی، بیمارستان‌ها، صنایع غذایی و دارویی و لابراتوارها؛ شما را در بخش طراحی و مدلسازی تأسیسات مکانیکی و الکتریکی و تهویه مطبوع یاری کند

تیم ایده از کجای پروژه همراه شماست؟

بلافاصله پس از تدوین برنامه فیزیکی ساختمان و اتمام فاز امکان‌سنجی و برآوردهای اولیه معماری و سازه، تیم ما می تواند کار خود را در پروژه آغاز کند؛ حتی اگر طراحی معماری و سازه پروژه ی شما به انجام رسیده یا وارد فاز اجرایی پروژه شده اید هنوز هم تیم ما می‌تواند در جهت اصلاح عیوب طراحی و اجرای بهتر پروژه خدمات خود را با شرایط فعلی شما هماهنگ کرده و به شما عرضه کند.

خدمات ما از امکان سنجی و برآورد اولیه تا تحلیل، تداخل سنجی و ارائه نقشه های اجرایی تأسیسات مکانیکی، الکتریکی و تهویه مطبوع را شامل می شود، اما کار ما این جا به پایان نمی رسد؛ ما در حین اجرای پروژه در کنار طراحان و عوامل اجرایی خواهیم ماند تا در صورت نیاز بتوانیم راه حل های بهتری را برای مشکلات پیش بینی نشده پروژه ارائه کنیم.

در کلام آخر محصول تیم ما، هرآنچه است که شما برای اجرای بی نقص تأسیسات و تهویه ی پروژه نیاز دارید!

چگونه به ما اعتماد کنید؟

طبیعتا انتخاب یک تیم طراحی یا اجرایی برای انجام پروژه، بدون شناخت و سابقه ی همکاری کار ساده ای نیست. مطمئنا شما به عنوان مسئول یا سرمایه گذار پروژه نمی ‌خواهید در انتخاب خود ریسک کنید ما هم این را می‌دانیم و به همین خاطر امکان ویژه ای را فراهم کرده ایم تا شما بتوانید در مورد انتخاب ما به عنوان بازوی طراحی خود با شناخت بیشتر و عمیق‌تری تصمیم بگیرید. و این امکان ویژه به این صورت به شما ارائه می شود که تیم ما در پروژه های بزرگ، قسمتی از تأسیسات و سیستم تهویه پروژه را طراحی و مدلسازی می ‌کند و به عنوان نمونه ی خدمات بدون دریافت هزینه به شما ارائه می نماید.